Hakkımızda

Architecture / Interiors


Hızla gelişen ve sürekli yenilenen kent yaşamına ayrı bir fark katarak mağaza tasarımı konusunda uzmanlaştık. Mekan tasarımının yanı sıra, uzman kadromuzla oluşturduğumuz stand ve konsept tasarımlarında, modern ve de strüktürel çözümler üreterek, aynı sistem içerisinde birçok kompozisyonu oluşturabiliyoruz.

Yıllardır yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiğimiz birçok projeye, üretmek ve yaratıcı olabilmek için çizgimizden ödün vermeden, kendinmizi tekrarlamak yerine, yenilikler arayarak, mekanlara modern ve yeni çözümler getirerek, yaratıcı, fonksiyonel,sürekli değişime açık sistemleri kullanarak, farklı alternatifler üretiyoruz.

İç mimari amaçlı 1979 yılında kurduğumuz firmamız Grup Design’a ek olarak, 1996 yılında perakende satış ile proje, tasarım, uygulama ve üretimi ayırmak için kendi bünyemiz içinde Dekotek firmasını kurduk. Böylelikle hizmet kalitesini arttırmayı kendimize hedef haline getirdik. Bu bağlamda tasarladığımız ürünlerin yanı sıra, kendi tasarımlarımızla distribütörlüğünü almış olduğumuz Alman firması Vitra sistemlerini de birleştirerek kendimize özgü tarzımızı oluşturduk. Tasarımlarımızı Zeytinburnu’nda bulunan 8.000 m²’lik kapalı üretim alanında; teknoloji,teknik kalite ve usta el işçiliğiyle kurmuş olduğumuz modern tesisimizde üretiyoruz.

Firmamızın standartlarındaki en önemli detay, standart ürünlerin kendi içlerinde sürekli farklı tasarım ve yeniliklere açık olmasıdır. Projelendirmeyle doğru çözülen mekanlar ve doğru sistemlerin kompleksinde ortaya çıkan sonuç zaman kavramıyla paralel giden tarzı ve ruhu oluşturur.

Amacımız, uzun vadeli düşünerek, hızlı kent yaşamına uyabilen sistemler ve mekanlar yaratıp, doğru çözümler üretmektir.Değerlerimiz


Çalışanların temel haklarına saygılı olmak

Çalışanların temel insan haklarına saygılı olmak. Bir şirketin verimli üretim yapması, tamamen ekibinin verimli iş yapma isteğine bağlıdır. İnsana saygı duyarak bu yola çıkmanın sadece ahlaki olarak değil, pazarda bir avantaj olduğuna inanıyoruz.

Yasalara Uygunluk

Güvenli ve çevreye saygılı sonuçlar oluşturabilmek için sadece ulusal kurallara uymanın yanısıra, uluslararası standartlara da uyuyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak bizim ilkemizdir. Bu güvenliği sağlamak için sadece ulusal yasaları değil, uluslararası üretim sektöründeki bütün güvenlik önlemlerini takip ediyor ve uyguluyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Dünyada üretim yapan ve ham madde tüketen her şirketin, çevresine karşı sorumluluğu vardır. Biz işimizi çevremiz sayesinde işletiyoruz ve buna karşı çevremize gereken saygıyı vermeyi sadece bir sorumluluk değil, bir zorunluluk olarak görüyoruz.

İş Ahlakı ve Davranışlar

İş ahlakı bir firmanın ismine siner. Verilen sözlerin vakitli ve tam tutulması firmanın itibarını belirler. Müşeterilerimize verdiğimiz sözü tutmak, bizim ana işimizdir.


Üretim

Modern ve strüktürel çözümler

Projelerin üretimini baştan sona kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.

Üretirken yaratıcı olabilmek

Projeleri 8.000 m2 kapalı alan içinde faliyet gösteren fabrikamızda üretiyoruz.

Yenilikleri takip etmek

Üretimlerimizi teknoloji, teknik kalite ve usta el işçiliğiyle tamamlıyoruz.